unknown (zhukrecia) wrote in by,
unknown
zhukrecia
by

Літня філософська школа у Львові (Україна)

Літня філософська школа
"Еліти та суспільне служіння"
27 червня – 3 липня 2010 року, м. Львів

Кафедра філософії Українського Католицького Університету запрошує до участі у Літній філософській школі «Суспільні еліти та служіння», яка відбуватиметься 27 червня – 3 липня 2010 року у Львові.

Літня філософська школа пропонує молодим людям, які активні у політичній, публічній, освітній, культурній та громадській сферах, інтелектуальне та культурне середовище, в якому вони зможуть взаємно збагачуватися та зростати, а також творити власні комунікаційні мережі. В рамках школи будуть проаналізовані моделі запровадження суспільних змін та управління змінами, які інтегрують християнський досвід та моральні принципи.

До участі у школі запрошуємо студентів, аспірантів, молодих науковців та політиків, управлінців органів місцевого самоврядування, лідерів громадських, релігійних та студентських організацій, наукові та практичні зацікавлення яких стосуються сфери управління суспільними змінами.

Щоб стати учасником школи, потрібно заповнити та надіслати реєстраційну анкету, на основі якої буде проведено конкурсний відбір. Останній термін подання анкет – 3 червня 2010 року.

Реєстраційний внесок – 300 грн. (для студентів – 200 грн.). Організатори забезпечують проживання та харчування учасників Літньої філософської школи. Проїзд учасники оплачують самостійно.

Літня філософська школа відбувається при підтримці Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні.
Детальна інформація про школу та реєстраційна анкета на сайті кафедри філософії www.philosophy.ucu.edu.ua

Контакти:
Христина Жукровська
Кафедра філософії
Українського Католицького Університету
вул. Хуторівка, 35-А, м. Львів 79070
тел.: (380-32) 240-99-40,
факс: (380-32) 240-99-50
ел.пошта: philosophy@ucu.edu.ua
сайт: www.philosophy.ucu.edu.ua
Subscribe

 • Беларусь: раскопки в Турове. Нужны волонтёры!

  С 18 по 23 июня необходимо в очень сжатые сроки провести раскопки. Иначе ювелирная мастерская ранних славян может быть утеряна безвозвратно.…

 • 3 белорусских санатория

  Так вышло, что на прошлые майские праздники я побывала на Нарочи - самом известном белорусском курорте, и в санаториях "Радон" и "Радон Альфа" - в…

 • Романтика большой дороги

  Чтобы посмотреть Европу, нужно взять билет на самолет и через несколько часов вы на месте. Мы с мужем не ищем легких путей. Наш новогодний маршрут в…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments