Pearl Jam і Linkin Park
Бел:
Вельмі жадаю трапіць на ГЭТЫ фэст. Мабыць хто ведае, хто арганізуе паездку з Менску. Або збіраецца арганізаваць ???
Або можа хто падкажа як можна набыць квіток, тамушто ехаць проста за квітком неяк дорага атрымліваецца.
Рус:
Очень хочу попасть на ЭТОТ концерт. Может кто знает, кто организует паездку из Минска. Или собирается организовать ???
Или может кто подскажет как можно приобрести билет, потому что ехать просто за билетом как-то дорого получается.
P.S. Чатыры жадаючых трапиць на Pearl Jam ужо ёсць...
Вельмі жадаю трапіць на ГЭТЫ фэст. Мабыць хто ведае, хто арганізуе паездку з Менску. Або збіраецца арганізаваць ???
Або можа хто падкажа як можна набыць квіток, тамушто ехаць проста за квітком неяк дорага атрымліваецца.
Рус:
Очень хочу попасть на ЭТОТ концерт. Может кто знает, кто организует паездку из Минска. Или собирается организовать ???
Или может кто подскажет как можно приобрести билет, потому что ехать просто за билетом как-то дорого получается.
P.S. Чатыры жадаючых трапиць на Pearl Jam ужо ёсць...
