ausvald wrote in by

Semagic 1.4.1.0

Ludzi,

Chto maje Win2k dy instalavany layout dla łacinki, kaliłaska pratestujcie novuju versyju Semagica. Niešta ŭ mianie nie pracujuć niekatoryja symbali. Chaču daznacca, ci heta tolki ŭ mianie, ci va ŭsich.

Dziakuj.