Semagic 1.4.1.0
Ludzi,
Chto maje Win2k dy instalavany layout dla łacinki, kaliłaska pratestujcie novuju versyju Semagica. Niešta ŭ mianie nie pracujuć niekatoryja symbali. Chaču daznacca, ci heta tolki ŭ mianie, ci va ŭsich.
Dziakuj.
Chto maje Win2k dy instalavany layout dla łacinki, kaliłaska pratestujcie novuju versyju Semagica. Niešta ŭ mianie nie pracujuć niekatoryja symbali. Chaču daznacca, ci heta tolki ŭ mianie, ci va ŭsich.
Dziakuj.
